A 2012/13-as év eseményei

Farsang
Hangfestő Művészeti Iskola helyi tanulóinak műsoros estje

A 2012/13-as év eseményei

Szeptember

3.     Tanévnyitó ünnepség 2. osztály előadásában (Major E., Némethné )

27. Kirándulás a Cuha-völgyében (alsó tagozat)

Október

6. Idősek köszöntése Bakonyszentlászlón (Major Erzsébet)

Szereplők:   Birbauer Boglárka, Sajner Vivien, Németh Nóra,

Kmetti Erik, Major Gergely, Eszlinger Mátyás,

Heszpuk Réka, Szauber Bianka, Molnár Csenge,

Zagyva Larina,

+Énekkar

+ gitárosok

/Mátyus Viktória és Levente/

25. Illemtani és egészségnevelési vetélkedő / Molnár Zoltánné/

1-4. osztályból 4 hat fős csapat (24 tanuló)

I. Fő az egészség csapat 60p

II. Illemmanók 58p

III. Egészségbarátok  és az Illedelmes csapat 53p

November

      9. Bolyai Anyanyelvi csapatverseny Győr 4.osztály (Majorné, Kozmáné)

28 induló csapatból 19. helyezés

Nyelvtancsillagok csapata( Gulyás A., Heszpuk R.,

Szauber B., Vesztergom Sz.) 26. helyeztés

Nyelvtan-sólymok csapata ( Markovics D., Molnár Cs.,

Göndöcs E., Pekker B.)

10. Foci bajnokság (Molnárné, Baloghné, Major E., Némethné)

I. 4.osztály 9p 3 rúgott gól

II. 2. osztály3p 3 rúgott gól

III. 3. osztály3p  1rúgott gól

IV. 1. osztály

14. Nyílt nap 2. és 4. osztály(Major Erzsébet, Némethné,Kozmáné, Kozma Ilona)

15. Nyílt nap 1. és 3. osztály ( Molnárné, Majorné,Müllerné, Kovácsné)

17. Idősek napja Bakonygyiróton (Major Erzsébet)

Szereplők: mint Bakonyszentlászlón

19.  Színházlátogatás Pápán

Holle anyó c. előadás  52 tanuló váltott bérletet  (Major E,)

(1.o. 14 fő, 2.o. 12 fő, 3.o.15 fő, 4.o. 11fő )

21. Matematika verseny  –  Táp

3. osztály    5. hely  Hutvágner Gergely 56p       (Baloghné)

    13. hely Frankó Noémi 40p

4.osztály     3. hely  Vesztergom Szonja 55p

     6. hely Molnár Csenge 45p      (Molnárné, Molnár Gyula)

5. osztály     2. hely van den Hövel Sven 87p

      3. hely            Barbara  77p

6. osztály    1. hely Müller Viktor   96p

     4. hely Heszpuk Bence      83p

7. osztály    6. hely Siffel Henrietta 68p

    8. hely Steigler Viktória 65p

    10. hely van den Hövel Lara

8. osztály     3.hely  Miklós Bianka 60p

      6.hely  Szuhi Krisztina 39p/

30. Mesevetélkedő I. forduló  /Némethné Hutvágner Erzsébet/

2. 3. 4.osztályokból nyolc-nyolc tanuló, összesen 24 fő

I. Mesemanók: Szauber Bianka, Müller Martin,

Major Gergely, Brondos Zsófia                138pont

II. Mesehősök : Veszetergom Szonja, Eszlinger Mátyás,

Németh Dániel, Frankó Noémi                           122pont

III. Mesevárőrzők: Markovics Dominika, Kmetti Erik,

Hutvágner Gergely, Szita Franciska                   116pont

IV. (O)kosok : Göndöcs Eszter, Birbauer Boglárka,

Zagyva Larina, Szauber Martin                          113pont

V. Mesebirodalom: Gulyás Arnold,Heszpuk Réka,

Koller Veronika, Strohéber Szintia          112pont

VI. Királykisasszonyok: Molnár Csenge, Klauz Evelin,

Ress Kamilla, Cserháti Brigitta       104pont

December

6. Utazás a Mikulás-vonattal, találkozás a Mikulással , utazás lovas kocsin, játszóház, kézműves foglalkozás Vinyében,

1-3.osztály részvételével

8. délelőtt  Holenda Barnabás matematika verseny (Baloghné)

Résztvevők:

2.o.514 induló 20 helyezés

Brondos Zsófia 8.hely

Birbauer Boglárka 17. hely

3.o. 481 induló 36 helyezés

Ress Kamilla 26.hely

Zagyva Larina 30. hely

Frankó Noémi, Hutvágner Gergely, 31.hely

4.o.   441 induló 32 helyezés

Vesztergom Szonja 23.hely

Molnár Csenge    27. hely

Heszpuk Réka     32.

délután  Idősek köszöntése Romándon (Major E., Müllerné)

Szereplők: mint Bakonyszentlászlón

+Koczner Veronika, Hutvágner Gergely, Sipos Tira

11. Mikulás-naphoz kapcsolódó hagyományos

– mozgásos, ügyességi (Baloghné, Major E. Molnárné) és

– szellemi vetélkedő (Némethné, Majorné, Müllerné, Kozmáné)

Téma: Az évszakok

13. Halász Judit koncertjének meghallgatása ( Némethné)

1-4. osztályból 39 fő vett részt

( 1.o.10 fő, 2.o. 9 fő, 3.o. 13 fő,4.o. 9fő)

15. Fellépés diabetesz klub karácsonyi összejövetelén

Szereplők: 3. osztály (Müllerné, Baloghné)

18. Zeneiskolai Koncert

19. Karácsonyi műsor az idősek otthonában     

20. Karácsonyi kézműves délután 1-4- osztály

Süthető sógyurma koszorú (Baloghné)

Mézeskalács         (Müllerné)

Hóember és fenyőfa alakú szaloncukortartó kartonból (Majorné)

Karácsonyfadísz filcből ,virág és szarvas papírhengerből (Major E.)

Fenyőfa hűtőmágnes dekorgumiból

és szalvétatartó gyűrű papírból (Némethné)

21.           Karácsonyi ünnepség

Szereplők:  3. osztály karácsonyi műsora (Müllerné, Baloghné)

1. és 2. osztály kántálás és regölés ( tanító nénik)

22.    Falukarácsony

Szereplők: 3.osztály 

Farsang
Hangfestő Művészeti Iskola helyi tanulóinak műsoros estje